26 November, 2022

به نظر می‌رسد بازی Call of Duty 2022 قرار است با تغییرات بزرگی منتشر شود. با گیمو برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

به تازگی کاربر @ModerWarzone توییتر درباره بازی Call of Duty پستی منتشر کرده و نشان می‌دهد که این فرنچایز باید با تغییراتی همراه شود. گذشته از آن کاربر مورد اشاره همیشه در انتشار اطلاعات و ارائه مطلب درباره سری Call of Duty فعال است.

بنابراین در پست جدید خود باری دیگر اشاره به آینده فرنچایز داشته و به تحلیل از عناوین Warzone تا Vanguard هم پرداخت. در این پست بیان داشت که سری بازی Call of Duty باید اصلاح ساختاری شود و تغییراتی در آن صورت گیرد که بزرگ است.

این توییت موجب شد تا Robert Bowling از استراتژیست‌های مطرح Creative strategist به اظهار نظر بپردازد. او بیان داشته که اکتیویژن باید تغییراتی در این فرنچایز دهد تا بتواند به رشد خود ادامه دهد. بنابراین اگر برنامه توسعه همچون سال‌های گذشته باشد، باید انتظار افتی در سری بازی Call of Duty باشیم.

تغییرات بزرگ بازی Call of Duty 2022

البته گفته‌های Robert Bowling بیراه نیست و باید آن را موضوع جدی دانست. احتمالا مسئولان اکتیویژن و سازندگان این فرنچایز درباره پست Robert Bowling اظهار نظری داشته باشند و هوشیار شوند که نباید رویه فعلی توسعه را برای فرنچایز محبوب Call of Duty پیش گیرند.

در سال‌های گذشته عناوین مختلفی از سری Call of Duty را تجربه کردیم که همگی ساختار شبیه هم داشته و به نوعی تغییرات بزرگی نسبت به قبل احساس نشده است. در سال 2022 باید شاهد معرفی نسخه جدیدی از این سری باشیم و اگرچه نام آن مشخص نیست اما می‌توان آن را بازی Call of Duty 2022 نامید.

اطلاعات خاصی در دست نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود این بازی چه ویژگی و تغییری نسبت به نسخه قبلی خود خواهد داشت و آیا می‌توانند به کسب موفقیت بپردازد یا اینکه رویه همیشگی اکتیویژن و سایر عوامل خود را پیش گرفته است.

منبع: GameRanx

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *