26 November, 2022

شایعات به نظر می‌رسد واقعیت ندارند و بازی Bloodborne 2 و نسخه بازسازی‌شده قسمت اول برای کامپیوتر منتشر نمی‌شود. با گیمو همراه باشید.

در طول سال‌ها، شایعات متعددی پیرامون نسخه ریمستر بازی Bloodborne یا دنباله‌ای آن برای رایانه شخصی منتشر شده است.

پس از خرید Bluepoint Games توسط سونی، شایعاتی در مورد ساخت دنباله و ریمستر برای PS5 دوباره به گوش رسید. به تازگی کاربر Omnipotent که در افشا اطلاعات بازی Elden Ring بسیار فعال است، در ResetEra فاش کرده که قرار نیست هیچ نسخه ریمستر یا دنباله این بازی برای رایانه شخصی ارائه شود.

پیشتر هیدتا میازاکی کارگردان استودیو فرام سافت ور صحبت‌هایی درباره سری Dark Souls و Bloodborne داشته و افزود که دنباله‌هایی برای این فرنچایزها در کار است. البته او مشخص نکرده نسخه رایانه شخصی Bloodborne در کار است یا خیر. شایعات پیرامون این نسخه کم نبوده و هیچ یک توسط سونی یا استودیو سازنده تایید نشد.

عدم عرضه بازی Bloodborne 2 و نسخه اول برای کامپیوتر

کاربر Omnipotent بیان داشته که فرام سافت ور هیچ دنباله یا ریمستری از بازی Bloodborne را برای پلتفرم رایانه شخصی در دست توسعه ندارد. از آنجایی که اشاره‌ای توسط توسعه دهنده یا سونی صورت نگرفته، احتمال صحت داشتن گفته‌های Omnipotent باتوجه به سابقه درخشان در افشا اطلاعات عناوین استودیو فرام سافت ور، کم نیست.

حقوق آی پی Bloodborne در اختیار سونی بوده و در واقع این شرکت است که باید تصمیم گیرد دنباله یا ریمستر برای رایانه شخصی منتشر شود یا خیر. همانطور که تاکنون عناوین گوناگون انحصاری پلی استیشن را مشاهده کردیم که برای این پلتفرم منتشر شد.

به هر حال باید خوشحال بود که بازی Elden Ring آینده برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد و با یک اثر انحصاری رو به رو نیستیم. عنوانی که طی روزهای گذشته اطلاعات مختلفی درباره آن منتشر شد و قرار است با یک اثر جاه طلبانه از استودیو ژاپنی رو به رو باشیم. در هر صورت برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر اطلاعات رسمی بود.

منبع: GamingBolt

باکس دانلود
QR Code
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *