26 November, 2022

احتمالا اگر از طرفداران بازی بتلفید باشید، شما هم منتظر انتشار نقشه بعدی بازی Battlefield 2042 هستید. با گیمو برای تصویر لو رفته از این نقشه همراه باشید.

به تازگی یکی از افشاگران صنعت بازی تصویری مربوط به نقشه بزرگ بعدی بازی  Battlefield 2042 منتشر کرده و خبر از انتشار آن در آینده نزدیک داده و به عنوان Exposure هم شناخته می‌شود.

اگرچه انتشار این بازی با حواشی بسیاری رو به رو بود و نتوانست موردتوجه قرار گیرد، اما استودیو DICE و شرکت EA قصد دارد با ارائه محتواهای متنوع و گوناگون علاوه بر طرفداران، نظر باقی گیمرها را هم جلب سازند.

نقشه بعدی بازی Battlefield 2042

این افشاگر که  Temporial نام دارد، تصویری از نقشه Exposure منتشر کرده و بیان داشت که این نقشه برای بروزرسانی فصل اول بازی ارائه خواهد شد و بسیار گسترده هم است. متاسفانه تعداد بسیاری از بازیکنان با مشکلاتی در Battlefield 2042 رو به رو هستند که موجب شد تجربه کامل و جذابی را بدست نیاورند اما توسعه دهنده قصد دارد با آپدیت‌های هیجان انگیز نظرشان را جلب کند تا به ادامه بازی بپردازند.

بروزرسانی بعدی در کنار بتل پس چنین نقشه‌ای را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. اگرچه هیچ تاریخ انتشاری در کار نیست، اما Temporial افزود که تا مارس 2022 قرار نیست هیچ آپدیتی منتشر شود و بیشتر تمرکز بر رفع مشکلات فعلی است.

تصویر Exposure خبر از نقشه‌ای می‌دهند که در بریتیش کلمبیا قرار دارد و محیطی زیبا و پهناور را به تصویر می‌کشد. به هر حال باید این گزارش را یک شایعه دانست و بهتر بوده منتظر ماند تا DICE و EA رسما با معرفی آپدیت بعدی اطلاعات دقیقی ارائه دهند.

بازی Battlefield 2042 در نوامبر سال جاری برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه شخصی منتشر شد. این عنوان فاقد حالت داستانی بوده و بازیکنان باید تنها به اجرا بخش چندنفره آن بسنده کنند. بسیاری معتقدند این اثر شرکت EA رقیبی برای وارزون است، هرچند اشکالاتی دارد.

منبع: Charlieintel

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *