26 November, 2022

استودیو دایس (DICE) به تازگی خبر از تاخیر در تاریخ عرضه بازی Battlefield 2042 داد. با گیمو برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

بی‌شک بازی Battlefield 2042 یکی از موردانتظارترین آثار سال ۲۰۲۱ میلادی به حساب می‌آید. نسخه جدید مجموعه بزرگ بازی Battlefield قرار است بعد از چند سالی دوری، اینبار با شکل و شمایلی جدیدترین به بازار عرضه شود. اثری که با توجه به نمایش‌هایش، به طور حتم جذاب خواهد بود. از این رو، اکثر طرفداران سبک تیراندازی و همینطور بازی‌های چند نفره، منتظر چشیدن مزه آخرین دست پخت استودیو دایس (DICE) هستند. استودیویی که همواره قدرتش در خلق آثار تیراندازی و اکشن را ثابت کرده است.

بازی Battlefield 2042 تفاوت‌هایی با نسخه‌های پیشین این مجموعه دارد. همانطور که احتمالا در جریان هستید، بازی Battlefield بعد از عرضه بازی Battlefield 1، وارد دوره روایتی متفاوتی شد و به یک باره از جنگ‌های مدرن، وارد جنگ‌ جهانی اول و دوم شدیم. این روایت با عرضه بازی Battlefield V ادامه پیدا کرد. حال قرار است با بازی Battlefield 2042 به عصری مدرن وارد شویم. جایی که سلاح‌ها، تغییراتی زیادی داشته‌اند و دیگر انسان‌ها، تنها دشمنان‌ شما نخواهند بود. بلکه ربات‌ها نیز به جمع دشمنان‌تان اضافه شده‌اند.

تاریخ عرضه بازی Battlefield 2042

از جمله ویژگی‌های جذاب این بازی، محیط‌های متنوع و همینطور آنلاین بودن آن است. این بدان معنا است که تمام بازی در بخش آنلاین روایت می‌شود و دیگر خبری از بخش داستانی نیست. شاید از نظری این نکته منفی به نظر بیاید، اما نباید فراموش کرد که تنوع بالایی در محیط‌ها و همچنین سلاح‌ها حاکم است که هیچ‌گاه نمی‌گذارد بازیکن از تجربه بازی Battlefield 2042 خسته شود.

حال به تازگی استودیوی دایس خبر از تاخیر در عرضه بازی Battlefield 2042 داده است. تاخیری که خوشبختانه طولانی نیست. بازی بتلفید 2042 قرار بود در ابتدا در تاریخ 22 اکتبر (29 مهر) منتشر شود که با تاخیر پیش آمده، در تاریخ 19 نوامبر (28 آبان) روی کنسول ایکس باکس وان، کنسول ایکس باکس سری اس، کنسول ایکس باکس سری ایکس، کنسول پلی استیشن 4، کنسول پلی استیشن 5 و کامپیوتر منتشر می‌شود.

استودیو دایس دلیل تاخیر در عرضه بازی را مربوط به مشکلات پیش آمده با پاندمی کرونا دانسته است. این استودیو در بیانیه‌ای که به صورت فایل تصویری در شبکه‌های اجتماعی‌اش منتشر کرده است می‌گوید که امیدوار است این مشکلات به زودی رفع شود تا محصول نهایی، چیزی در شان مخاطبین و طرفداران این بازی باشد.

حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که جدیدترین ساخته استودیو دایس و همینطور جدیدترین نسخه از مجموعه موفق و پرطرفدار بازی Battlefield چه چیزی از آب در می‌آید؟ نظر شما در اینباره چیست؟ خوشحال می‌شویم با ما و کاربران سایت در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247

در باره ی نویسنده

محمد مهدی

همیشه دنبال بهتریناست. دوست داره بهترین‌هارو هم به بقیه نشون بده برای همین به فکر سایت زدن افتاده... تغییر رو دوست داره، چه تو زندگی چه تو کارش... در آخر، عاشق بازی و فیلمه!

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *