26 November, 2022

به تازگی مشخص شده است که همکاری بازی Call of Duty و سریال Attack on Titan  در راه است. با گیمو همراه باشید.

شرکت اکتیویژن پس از مدت‌ها انتظار به همکاری میان بازی Call of Duty و سریال Attack on Titan اشاره کرد و اعلام نمود به صورت آپدیت برای وارزون و Vanguard دردسترس قرار می‌گیرد.

گفته شده کراس اوور 20 ژانویه افزوده خواهد شد و بیش از 10 نوع آیتم به بازی اضافه می‌کند. از جمله آنها باید به اسکین Survey Corps برای اپراتور Daniel Yatsu برگرفته از شخصیت کاپیتان لیوای، سلاح Historia و Ymir Curse، شمشیرهای دوگانه Titan Piercer و برخی دیگر.

ناگفته نماند این آپدیت علاوه بر موارد فوق شامل اپراتور جدید به نام Isabella Rosario Dulnuan Reyes، تفنگ Welgun SMG، محتواهایی برای بخش زامبی و برخی دیگر خواهد شد. گذشته از آن مشکلات بازی Call of Duty: Warzone Pacific و Vanguard هم برطرف خواهد شد.

همکاری بازی Call of Duty و سریال Attack on Titan

گفتنی است پارت دوم فصل آخر سریال Attack on Titan در حال پخش بوده و قسمت بعدی یکشنبه آینده منتشر می‌شود. چند ماه پیش بود که شایعاتی درباره کراس اوور میان بازی Call of Duty و سریال Attack on Titan منتشر شد و برخی آن را شایعه دانستند اما اکنون اکتیویژن با اعلام چنین خبری به شایعات پایان داده و حقیقت را آشکار نمود.

حال باید تا یک هفته دیگر شاهد انتشار آپدیتی باشیم که محتوایی برگرفته از سریال Attack on Titan را دربرمی‌گیرد. سریالی که داستان غنی برای علاقمندان به انیمه را دربرگرفته و تاکنون چهار فصل آن منتشر شد. نخستین بار فصل اول در سال 2013 انتشار پیدا کرد و فصل دوم در سال 2017 روی شبکه رفت. در نهایت فصل سوم سال 2020 منتشر شده و حال نوبت به فصل نهایی رسید که پارت دوم آن در حال انتشار است و چیزی به انتها این  انیمه محبوب ژاپنی باقی نمانده، انیمه‌ای که شخصیت اصلی آن یک جوان با نیروی فرابشری به نام ارن یگیر است.

منبع: Polygon

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *