25 November, 2022

به نظر می‌رسد باید طی چند ماه پیش رو منتشر عرضه نسخه نسل نهم بازی Cyberpunk 2077 باشیم. با گیمو همراه باشید.

استودیو سی دی پراجکت رد در زمان انتشار بازی Cyberpunk 2077 با فاجعه بزرگی رو به رو شد و با گذشت چندین ماه پس از انتشار چندین آپدیت به مشکلات آن پایان داد. اکنون نیز روی پورت نسخه نسل نهمی مشغول کار است و در نظر دارد بزودی این بازی را برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر کند.

تاکنون سی دی پراجکت رد برنامه زمانی خود را برای انتشار نسخه نسل نهمی بازی Cyberpunk 2077 فاش کرد و باید بیان داشت که باید در آینده نزدیک شاهد انتشار آن باشیم. حال کاربر @PlaystationSize توییتر که در زمینه فاش کردن اطلاعاتی نظیر حجم بازی‌های پلی استیشن شهرت دارد، بیان کرده که نسخه پلی استیشن 5 این عنوان در اواسط فوریه یا اوایل مارس دردسترس قرار می‌گیرد.

تاریخ انتشار نسخه نسل نهم بازی Cyberpunk 2077

این بدان معناست که نسخه ایکس باکس سری ایکس هم در همان زمان لانچ خواهد شد و اختلاف زمانی وجود ندارد. گذشته از آن باید بیان داشت که برای ارتقا نسخه نسل فعلی به نسل نهمی نباید هزینه اضافی پرداخت کرد و رایگان است.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، رایانه شخصی و نینتندو سوئیچ منتشر شده و باید انتظار داشت که گفته @PlaystationSize پیرامون تاریخ انتشار نسخه نسل نهم این عنوان صحت داشته باشد. زیرا پیش از این نیز سی دی پراجکت رد جزئیاتی درباره برنامه زمانی انتشار نسخه نسل نهمی ارائه داده که نزدیک به گفته این کاربر است.

به هر حال از آنجایی که سی دی پراجکت رد خود تاریخ دقیقی اعلام نکرد، نباید به شایعات بی اساس اشاره کرد. بنابراین احتمال دارد در ماه فوریه جزئیات دقیق از سوی این شرکت لهستانی اعلام شود. چند باری بوده که تاخیری در عرضه بازی به وجود آمده است.

منبع: GamingBolt

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *