26 November, 2022

به نظر می‌رسد به زودی باید شاهد معرفی نسخه ریمیک بازی The Last of Us باشیم. با گیمو برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

به تازگی تام هندرسون یکی از فعالان صنعت بازی‌های ویدئویی فاش کرد که سونی در حال ساخت چندین بازی جدید بوده که حداقل یکی از انها سال 2022 منتشر خواهد شد. او افزود در کنفرانس CES 2022 سونی به برخی از این اطلاعات دست پیدا کرد.

هندرسون و چندی دیگر از فعالان تایید کردند که نسخه ریمیک بازی The Last of Us بزودی برای پلی استیشن 5 معرفی خواهد شد. علاوه بر این بلومبرگ در آوریل 2021 بیان داشت که چند بازی مهم برای پلی استیشن 5 تحت بازسازی قرار دارد.

حال مشخص شده یکی از آنها بازی The Last of Us استودیو ناتی داگ خواهد بود. هندرسون افزود که بازسازی The Last of Us Part 2 هم در راه بوده و ناتی داگ همچنین روی یک اثر چندنفره مشغول کار است.

نسخه ریمیک بازی The Last of Us

در حالی که دو بازی فوق عرضه آنها تایید شده اما هیچ تاریخ انتشار مشخصی وجود ندارد. ناگفته نماند شبکه HBO در حال ساخت سریالی برگرفته از بازی The Last of Us بوده و انتظار داریم در سال جاری پخش شود.  بازی The Last of Us در ابتدا برای پلی استیشن 3 طی سال 2013 منتشر شد و با فروش بیش از 1.3 میلیون نسخه در هفته اول به یک موفقیت بزرگ تبدیل شد.

 سپس دنباله آن در ژوئن 2020 برای پلی استیشن 4 ارائه شد و در حال حاضر رکورد بیشترین جوایز بازی سال را در اختیار دارد و از رکورددار قبلی The Witcher 3: Wild Hunt پیشی گرفته است. نسخه بعدی بازی Naughty Dog Uncharged: Legacy of Thieves Collection خواهد بود که در 28 ژانویه برای پلی استیشن 5 عرضه می‌شود.

در هر صورت باید منتظر ماند تا سونی و ناتی داگ جزئیات دقیقی ارائه دهند و ما را با اطلاعات کاملی همراه سازند.

منبع: GameRanx

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *