26 November, 2022

احتمال عرضه نسخه کامپیوتری بازی Death Stranding Director’s Cut به واقعیت پیوست. با گیمو برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

در اکتبر سال 2021 بود که شایعه شد بازی Death Stranding Director’s Cut یک انحصاری تمام قد برای پلی استیشن 5 نیست و احتمال دارد برای رایانه شخصی منتشر شود. بعدها کاربر ردیب اطلاعاتی فاش کرده و بیان داشت در آپدیت بازی Death Stranding Director’s Cut به نام انویدیا برخورد کرده و احتمال انتشار را برای رایانه شخصی افزایش می‌دهد.

سپس وب سایت Videocardz.com شایعه کرد که در رویداد CES 2022 شرکت اینتل، کوجیما پروداکشن از نسخه رایانه شخصی بازی Death Stranding Director’s Cut رونمایی خواهد کرد. در نهایت طی رویداد CES 2022 شرکت اینتل شاهد معرفی این بازی برای رایانه شخصی بودیم.

البته این خبر چندان عجیب نبود، زیرا استودیو کوجیما پروداکشن سابقه درخشانی در انتشار بازی‌ برای رایانه شخصی دارد و نخستین بار نیست که اثری را برای کامپیوترها منتشر می‌کند. بازی مورد اشاره توسط استودیو کوجیما برای رایانه شخصی بهینه شده و شرکت 505 گیمز نیز وظیفه انتشار را برعهده دارد.

نسخه کامپیوتری بازی Death Stranding Director’s Cut

طی رویداد CES 2022 اینتل به فناوری جدید گرافیکی Xe Super Sampling اشاره شده و در همین بین بازی Death Stranding Director’s Cut هم به نمایش درآمد. نیل رالی مدیرعامل 505 گیمز درباره این خبر خوب بیان داشت:

” Death Strandingیک بازی بسیار محبوب میان بازیکنان رایانه شخصی بوده است و ما هیجان زده هستیم که مشاهده کنیم، چگونه فناوری جدید XeSS اینتل تجربه گیم پلی Director’s Cut را ارتقا خواهد بخشید.”

گفته شده که بازی Death Stranding Director’s Cut در بهار 2022 برای رایانه شخصی در استیم و اپیک گیمز استور منتشر خواهد شد. بنابراین جهت تجربه بازی باید به یکی از این دو مارکت پلیس‌ها مراجعه کنید. نسخه اصلی این عنوان در استیم با استقبال فوق العاده رو به رو شد و  قطعا نسخه جدید نیز استقبال قابل توجهی خواهد داشت.

بنابراین باید تا بهار 2022 جهت تجربه این اثر جذاب هیدئو کوجیما منتظر ماند.

منبع: GameRanx

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *