25 November, 2022

به نظر می‌رسد تاریخ انتشار بازی Dead Island 2 مشخص شده است و باید منتظر آن باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمو همراه باشید.

هفته گذشته شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه بازی Dead Island 2 شرکت Deep Silver در سال 2022 منتشر خواهد شد. حال به تازگی Embracer Group مالک شرکت Deep Silver به تازگی اشاره‌ای داشته و درباره انتشار این عنوان زامبی محور به نکته‌ای پرداخت.

در جریان جلسه مالی Embracer Group با سرمایه گذاران، یکی از مدیران بیان داشته که برخی عناوین جدید این شرکت از جمله بازی Dead Island 2 در سال مالی آینده یعنی منتهی به مارس یا آوریل 2023 منتشر خواهند شد.

تاریخ انتشار بازی Dead Island 2

این یعنی باید شاهد عرضه بازی Dead Island 2 در بهار سال آینده باشیم و بعید است در اواخر سال 2022 منتشر شود. لارس وینگفورز مدیرعامل Embracer در جلسه پرسش و پاسخ اظهار داشت که یک عنوان AAA معرفی نشده داریم که بزودی رونمایی خواهد شد و آن احتمالا بازی Dead Island 2 است.

تاکنون شایعات و اطلاعات مختلفی از بازی Dead Island 2 بدست آوردیم. عنوانی زامبی محور که دنباله نسخه قبلی خواهد بود و قرار است نظر علاقمندان را جلب کند.

البته این گفته‌های مدیرعامل Embracer تایید کاملی نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود درآینده شرکت دیپ سیلور و کمپانی مادر آن چه تصمیمی دارند. چند سالی از رونمایی بازی Dead Island 2 می‌گذرد و این عنوان با چالش‌ها و حاشیه‌های بسیاری رو به رو شد.

امیدواریم سال 2023 آخرین سالی باشد که باید برای انتشار این اثر زامبی محور منتظر بود. در اخباری مرتبط گفته شده بازی Dead Island 2 قرار نیست برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر شود. بنابراین تیم توسعه یعنی استودیو سومو دیجیتال در پی آن است که بازی را تنها برای کنسول نسل نهمی پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس در کنار رایانه شخصی توسعه دهد.

منبع: GamingBolt

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *