26 November, 2022

به نظر می‌رسد که حجم بازی Dying Light 2 روی ایکس باکس با پلی استیشن، متفاوت است. با گیمو برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

کمتر از سه هفته دیگر شاهد انتشار جدیدترین اثر استودیو لهستانی تکلند موسوم به بازی Dying Light 2 هستیم. عنوانی که طرفداران بسیاری داشته و بازیکنان متعددی در انتظار انتشار این عنوان زامبی محور اکشن هستند.

تاکنون اطلاعات بسیاری درباره بازی Dying Light 2 کسب کردیم و حال جدیدترین گزارش به حجم بازی روی کنسول پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس اشاره دارد. گفته شده حجم این عنوان روی پلی استیشن 5 تنها 32.5 گیگابایت بوده اما روی ایکس باکس سری ایکس به 70 گیگابایت می‌رسد و تقریبا دو برابر نسخه پلی استیشن است.

حجم بازی Dying Light 2 چقدر است؟

احتمالا سونی به توسعه دهندگان ابزاری جهت فشرده سازی فایل ارائه کرده که موجب چنین حجمی در مقایسه با نسخه ایکس باکس شده است. پیشتر مارک سرنی، طراح اصلی در پلی استیشن 5، توضیح داد که این کنسول از IO مجتمع و فشرده‌سازی نامرئی استفاده می‌کند، که دومی ابزاری برای مدیریت فرآیند رفع فشرده‌سازی است. این قابلیت برای افرادی که به دلیل فضای کم ذخیره سازی اس اس دی در پلی استیشن 5 تمایل خرید آن را ندارند، بسیار کاربردی تلقی می‌شود.

بازی Dying Light 2 در تاریخ 4 فوریه 2022 با قابلیت پیش دانلود از روز قبل برای رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری X/S منتشر خواهد شد. داستان بازی 20 سال پس از اتفاقات Dying Light در سال 2015 رخ می‌دهد و شخصیت جدیدی به نام آیدن کالدول به عنوان قهرمان بازی ایفای نقش خواهد کرد.

پیشتر تکلند اعلام نمود برای اتمام تمامی مراحل فرعی و اصلی به 500 ساعت زمان نیاز دارید. با این وجود برای اتمام مراحل اصلی احتمالا بیش از 60 ساعت زمان نیاز باشد. به هر حال باید منتظر انتشار چنین عنوان پرطرفداری بود تا مشخص شود با چه اثری رو به رو هستیم.

منبع: GameRanx

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *