26 November, 2022

به تازگی مشخص شد که تاریخ انتشار بازی Redfall با تاخیر مواجه شده است. با گیمو برای کسب اطلاعات تکمیلی همراه باشید.

استودیو فرانسوی Arkane Studios در ماه‌های گذشته اثر چندنفره Deathloop را منتشر کرد که توانست موردتوجه قرار گیرد و جوایزی به خود اختصاص دهد. در حال حاضر این تیم روی پروژه دیگر چندنفره خود با نام بازی Redfall مشغول کار هستند که در سال گذشته رونمایی شد.

این عنوان برخلاف Deathloop که انحصاری چندین ماهه پلی استیشن 5 است، قرار نیست برای کنسول سونی منتشر شود، در مقابل تنها انحصار ایکس باکس و رایانه شخصی خواهد بود. عنوانی که ابتدا اعلام شد تابستان 2022 منتشر می‌شود اما اکنون خبر دیگری به دست رسیده که نشان می‌دهد تابستان سال جاری قرار نیست به تجربه بازی Redfall موردانتظار بنشینیم.

تاریخ انتشار بازی Redfall

اخیرا در پادکست Defining Dukes، دو تن از یوتیوبرهای مطرح MrMattyPlays و Lord Cognito مدعی شدند طبق منابع نزدیک در استودیو فرانسوی Arkane Studios، این بازی با تاخیر چند ماهه رو به رو شده و قرار نیست در تابستان 2022 منتشر شود.

بنابراین طرفداران باید تا تعطیلات 2022 جهت انتشار بازی Redfall صبوری کنند. تاکنون اطلاعات محدودی از این بازی منتشر شده و استودیو Arkane سکوت پیش گرفته است. این می‌تواند خبر بدی باشد زیرا اگر توسعه مراحل بسیاری را طی کرده باشد، انتشار اطلاعات و تریلر دور از انتظار نبود اما عدم انتشار اطلاعات یا تریلر جدید به منزله آن بوده که تا گلد شدن بازی فاصله نسبتا زیادی باقی ماند.

البته باید بیان داشت تا زمانی که استودیو Arkane و شرکت بتسدا خبر را رسما اعلام نکنند نمی‌توان به شایعات بی اساس اشاره کرد. احتمالا در هفته‌های آینده طی یک اعلامیه از سوی استودیو سازنده و شرکت ناشر، جزئیات کافی دردسترس قرار می‌گیرد. این بازی برنامه ریزی شده برای ایکس باکس سری ایکس، سری اس و رایانه شخصی منتشر شود.

منبع: GameRanx

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *