26 November, 2022

به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Dying Light 2 منتشر شده است. اطلاعاتی که می‌گوید برای تکمیل بازی به بیش از 500 ساعت زمان نیاز دارید. ارقامی که باعث شده خیلی‌ها نسبت به بازی و آینده آن مشکوک شوند. با گیمو همراه باشید.

روز گذشته استودیو تکلند با اعلام خبری عجیب موجب تعجب طرفداران شد. این استودیو صفحه رسمی بازی مشخص کرد که بازیکنان برای تکمیل تمام بازی  Dying Light 2 به بیش از 500 ساعت زمان نیاز دارند.

نام کامل بازی بعدی استودیو تکلند،  Dying Light 2: Stay Human است و  حال مشخص شده بازیکنان برای تمام کردن این اثر استودیو لهستانی به بیش از 500 ساعت زمان نیاز دارند. مدت زمانی که باید صرف کامل کردن تمام بخش داستانی و ماموریت فردی این بازی اکشن، نقش آفرینی زامبی محور کنند.

اطلاعات از بازی Dying Light 2

البته باید بیان داشت که این مدت زمان برای بدست آوردن تمام آیتم نقشه و کامل کردن کل ماموریت‌های جانبی و داستانی است. بنابراین اگر قصد دارید تنها بخش داستانی را تکمیل کنید، مدت زمان کمتری نیاز خواهد بود.

بدیهی بوده برای کامل کردن مراحل یک بازی مدت زمان بسیاری اختصاص داد و بازی  Dying Light 2 هم از این قاعده مستثنی نیست. استودیو سازنده بیان داشته برای تکمیلی مراحل جانبی و داستانی تنها 100 ساعت زمان نیاز بوده که بسیار کمتر از 500 ساعت اعلامی محسوب می‌شود.

البته چنین خبری برای افرادی که می‌خواهند با محتوا طولانی رو به رو باشند، شاید جذاب به نظر برسد. اما برخی بازیکنان بیشتر ترجیح می‌دهند یک بازی چندان طولانی نباشد تا برای اتمام آن رنج بکشند. باید منتظر ماند تا مشخص شود این بازی می‌تواند در بحث طولانی بودن همانند بازی  The Witcher 3: Wild Hunt عملکرد خوبی در فروش داشته باشد.

تا انتشار بازی Dying Light 2 مدت زمان طولانی باقی نمانده و این اثر در 15 بهمن یا 4 فوریه منتشر خواهد شد. بنابراین کمتر از 1 ماه دیگر تا انتشار بازی مورد اشاره باید منتظر باقی ماند. پیش بینی شده مدتی بعد از انتشار بسته الحاقی منتشر شود.

منبع: GamingBolt

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *