25 November, 2022

احتمالا باید به زودی شاهد معرفی بازی Street Fighter 6 باشیم. اثری که خیلی‌ها منتظر تجربه آن هستند. اگر از طرفداران این بازی هستید به هیچ‌وجه این مطلب را از دست ندهید.

به تازگی گزارشی منتشر شده که نشان می‌دهد کپکام قصد دارد بازی مبارزه‌ای Street Fighter 6 را در روز دوشنبه 21 فوریه رونمایی کند. جف گراب یکی از اعضای سایت GamesBeat این شایعه را فاش کرده و بیان داشت، کپکاک شمارش معکوسی در وب سایت خود قرار داده که انتها آن به رونمایی از بازی  ختم خواهد شد.

تایمر وب سایت کپکام روز دوشنبه 21 فوریه به اتمام خواهد رسید و در این ساعت باید شاهد معرفی چنین بازی باشیم. شاید مشخص نباشد برنامه کپکام برای رونمایی از بازی بعدی چیست، اما تاکنون طرفداران انتظار طولانی برای رونمایی بازی Street Fighter 6 کشیدند. اگر گفته جف گراب صحت داشته باشد، تا رونمایی فاصله چندانی نیست.

معرفی بازی Street Fighter 6

ناگفته نماند که روز دوشنبه سومین روز مسابقات کپکام برای این بازی برگزار شده و در آن 31 بازیکن برای رقابت بر سر بازی Street Fighter V: Champion Edition به مسابقه می‌پردازند. از انتشار نسخه اول 35 سال می‌گذرد و کپکام هم پیشتر به ساخت نسخه جدید اشاره محدودی داشت.

سال 2017 به مناسبت سی سالگی مجموعه استریت فایتر، نسخه سی سالگی Street Fighter را منتشر کرد که تمامی 12 نسخه اصلی این مجموعه را دربرمی‌گرفت. نخستین بازی در سال 1987 منتشر شد که مخصوص دستگاه‌های بازی آرکید بود. نسخه دوم هم سال 1992 از راه رسید و در سبک بازی‌های مبارزه‌ای انقلابی به وجود آورد.

آخرین نسخه این فرنچایز در سال 2016 برای پلی استیشن 4، رایانه شخصی و دستگاه‌های آرکید تحت عنوان بازی Street Fighter V منتشر شد. حال باید منتظر ماند تا مشخص شود این شرکت برای نسخه بعدی چه برنامه‌ای دارد و با چه اثری رو به رو هستیم. کپکام آثار بزرگی در کارنامه خود دارد و حضور Street Fighter  نیز یک عملکرد درخشان محسوب می‌شود.

به هر حال باید منتظر جزئیات تکمیلی ماند.

منبع: Videogameschronicle

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *