25 November, 2022

طبق جدیدترین اطلاعات، بازی Dragon Age 4 در مرحله خوبی از توسعه و ساخت قرار دارد. با گیمو همراه باشید.

براساس گزارش‌ها، عنوان نقش آفرینی Dragon Age 4 توسعه آن روند خوبی را سپری می‌کند و احتمالا در سال 2023 منتشر شود. به تازگی جف گراب VentureBeat، که یکی از افشاگران مطرح صنعت بازی شناخته می‌شود، اخیرا طی برنامه GrubbSnax به جزئیات تازه درباره اثر در حال ساخت استودیو بایوور اشاره کرد.

او به نقل از منابع نزدیک بایوور اطلاعات کسب کرده که بازی Dragon Age 4 به خوبی در حال توسعه بوده و بعید است پیش از نیمه دوم سال 2023 از راه برسد.

گراب بیان کرده تا انتشار 18 ماهی فاصله داریم، بنابراین در سال 2022  یا اوایل 2023 نباید انتظار انتشار را داشته باشیم. حداقل باید تا اواخر 2023 منتظر بود و دستپخت جدید استودیو بایوور را مشاهده کرد.

وی اضافه می‌کند که بایوور هیچ برنامه‌ای برای نسخه ریمستر Dragon Age مانند Mass Effect Legendary Edition ندارد. گراب درباره علت عدم چنین کاری را توضیح می‌دهد که سه گانه Dragon Age چندان از نظر داستانی به هم ارتباط ندارند و در بحث موتورگرافیکی هم از یکدیگر متفاوتند، همین امر موجب می‌شود تا روند توسعه طولانی گردد.

نخستین بار در سال 2015 بود که شاهد رونمایی بازی Dragon Age جدید بودیم و حال با گذشت هفت سال از آن تاریخ، همچنان باید منتظر ماند و اگر گرفته جف گراب درست باشد، روند توسعه این عنوان نزدیک به 10 سال طول کشید.

بنابراین با یک اثر بزرگ از استودیو بایوور رو به رو هستیم. عنوانی که قطعا می‌تواند نظر علاقمندان را جلب کند و با موتورگرافیکی جدید هم در دست توسعه قرار دارد. اطلاعات بیشتری در دست نیست و بعید است شاهد انتشار آن برای کنسول‌های نسل هشتمی باشیم. بنابراین بازی Dragon Age 4 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: VideoGamesChronicle

در باره ی نویسنده

مهتاب

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *